Понеділок, 29 травня 2017 05:20

М.Романчук і Д.Зевіна стали призерами етапу Кубка світу плавання

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Українські плавці Михайло Романчук і Дарина Зевіна стали призерами етапу Кубка світу в столиці ОАЕ — Дубаї, передає УНН з посиланням на прес-службу ФПУ.

М.Романчук завоював срібну медаль, фінішувавши другим на дистанції 1500 метрів вільним стилем за 15:02.34.

Перше місце посів чех Ян Міка — 15:02.08, бронза — у француза Пола Джонсена −15:08.90.

У цьому ж запливі український спортсмен Сергій Фролов посів четверте місце з результатом 15:14.77.

Дарина Зевіна стала бронзовою медалісткою на 200-метрівці в плаванні на спині. Українка подолала дистанцію за 2:11.07. Переможницею стала австралійка Емілі Сібом — 2:06.94, другою фінішувалав угорка Катінка Хоссу з результатом 2:07.13.

Як повідомляв УНН, 4 листопада український плавець М.Романчук виграв передостанній етап Кубку світу-2015 з плавання на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

У другий день змагань у катарському Доха М.Романчук фінішував з часом за 15:07.06.

Наш спортсмен випередив на 91 соту секунди француза Дам’єна Жолі, який виборов срібну медаль з результатом 15:07.97.

Додамо, що у запливах серед жінок наша співвітчизниця Дарина Зевіна завоювала бронзу на своїй коронній дистанції — 200 метрів на спині. Киянка показала результат 2:11:05, програвши переможниці — австралійці Емілі Сібом — 79 сотих секунди. Другою стала угорка Катінка Хоссу.