Неділя, 22 січня 2017 02:06

БК "Дніпро" одержав другу перемогу у чемпіонаті АБКУ "Суперліга"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. У черговому матчі чемпіонату АБКУ “Суперліга” баскетболісти “Дніпра” та здобули перемогу над “Кремнем”, передає УНН з посиланням на сайт “Суперліги”.

У домашній грі “Дніпра” проти “Кремня” перша чверть завершилася за рівного рахунку 22:22, але наступний ігровий відрізок минув під диктовку дніпропетровських баскетболістів. Вирішальну роль у ривку, завдяки якому “Дніпро” вирушив на велику перерву, лідируючи 45:35, відіграли Станіслав Тимофеєнко та Сергій Загреба, котрі вдвох здобули половину командних очок.

Остаточно переломити хід гри на власну користь дніпрянам вдалося у третьому періоді, протягом якого левову частку очок господарям принесло тріо в складі Миколи Вільховецького, Максима Закурдаєва та Павла Ревзіна. Відставанню “Кременя” сприяв дуже низький відсоток реалізації двоочкових кидків. У підсумку “Дніпро” довів гру до переконливої перемоги 91:61.

Найкращим гравцем у складі “Кременя” став розігруючий захисник Ернесто Ткачук, котрий до 17 здобутих очок додав 7 передач і 6 підбирань. Роман Новиков відзначився 8 очками та 6 зібраними відскоками. У складі “Дніпра”, крім С.Тимофеєнка, варто відзначити П.Ревзіна (10 очок), Миколу Вільховецького (11 очок + 9 передач), М.Закурдаєва (15 очок) та С.Загребу (17 очок).