неділя, 23 липня 2017 р.05:09

Одеський БК "БІПА" в гостях переміг БК "Черкаські Мавпи"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Одеський “БІПА” на виїзді з різницею у 8 очок переміг “Черкаські Мавпи” і одержав другу перемогу в рамках чемпіонату “Суперліга Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Попри статус номінального фаворита зустрічі, господарям уже в дебюті прийшлося відіграватися. До середини чверті “Мавпам” вдалося відновити паритет, але досягти більшого господарям завадив високий відсоток браку в реалізації.
Після половини третьої чверті “Мавпи” зуміли вийти вперед на чотири очки. Однак одесити не лише їх наздогнали, а й виграли.

Заключна чверть також проходила в рівній, напруженій боротьбі. За дві хвилини гості мали перевагу в три очки. Однак два очки одесита Молчанова за 45 секунд до сирени відібрали шанси господарів врятувати матч — 72:80.

Варто відзначити, що найкращим у складі господарів став Дмитро Антонець — 23 очка, 3 підбирання, 2 передачі. Клим Артамонов зробив дабл-дабл: 13 очок, 10 передач, 7 підбирань. У гостей Кріс Картер набрав 26 очок, зробив 6 підбирань та 8 передач, а у Євгенія Ткаченка дабл-дабл — 20 очок, 11 підбирань, 2 передачі.