Четвер, 23 березня 2017 16:44

БК "Хімік" встановив два рекорди чемпіонату

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Южненський “Хімік” розгромив луцький клуб “Волиньбаскет-WOG” із рахунком 93:52 і повернувся на перше місце в чоловічому чемпіонаті України з баскетболу, а також встановив два рекорди чемпіонату, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Підопічні Олега Юшкіна з перших хвилин пішли у відрив і вже за 10 хвилин рахунок був 27:10. Далі господарі дещо збавили оберти, але й другу чверть виграли з хорошим гандикапом +11. В третій десятихвилинці було +12. І лише в заключній чверті обидві команди показали хорошу результативність. Але й тут “Хімік” не дозволив супернику відсвяткувати локальний успіх — виграти бодай одну чверть.

У заключній чверті було дві інтриги: чи набере “Хімік” 100 очок та чи закинуть волиняни 50. Гості перейшли позначку, а господарям трохи не вистачило.

Варто зазначити, що О.Юшкін беріг лідерів перед важким матчем з естонським “Тарту Університет Рок” у Кубку Європи ФІБА. Лідери більше відпочивали, ніж грали.

БК"Хімік" встановив два рекорди чемпіонату: першим з команд перетнув позначку 90 очок" (досі “Запоріжжя” та “Інфіз” набирали рівно по 90) та виграв матч з найбільшою різницею (+41 очко).

БК"Волиньбаскет-WOG" наразі залишається єдиним клубом, що не вигравав у “Суперлізі Фаворит Спорт”.