Понеділок, 27 березня 2017 04:08

"Волинь" перемогла у Луцьку "Ворсклу"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Футболісти луцької “Волині” виграли перший недільний матч 14-го туру чемпіонату України у полтавської “Ворскли” з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на sport.ua.

Гості не встигли отямитися, як на 4-й хвилині дальнім ударом Сергій Політило пробив голкіпера полтавчан — 1:0. У даному епізоді Євген Ткачук не встиг накрити форварда лучан. “Волинь” ледь не подвоїла перевагу хвилину потому — Дмитро Козьбан небезпечно пробивав головою після подачі кутового, але у ворота не влучив.

Ближче до середини тайму “Ворсклі” вдалося змістити акцент гри до центру поля, а на 27-й хвилині Антон Шиндер вже мав шанс зрівняти рахунок, але Богдан Шуст перевів м’яч на кутовий.

У перерві Василь Сачко провів подвійну заміну: Володимир Чеснаков і Санжар Турсунов пішли відпочивати, замість них на поле вийшли Олег Баранник і Олександр Скляр, а у “Волині” Олег Герасимюк змінив активного Редвана Мемешева. І “Волинь” знову забила: на 49-й хвилині Євген Ткачук не зумів далеко вибити м’яч, першим встиг Дмитро Козьбан, який хльостким ударом пробив Станіслава Богуша — 2:0.

Гра пожвавішала на 77-й хвилині, коли Артему Громову вдалася подача з лівого флангу точно на голову Дітятьєва і Олексій пробив Богдана Шуста — 2:1. Василь Сачко тут же випустив Олега Міщенка в підмогу Антону Шиндеру і Олегу Бараннику, намагаючись добути бали. Віталій Кварцяний випустив на поле В’ячеслава Шарпара замість Кравченка, щоб Сергій не напрацював на червону. У повітрі, здавалося, запахло інтригою, але небезпечніше в кінцівці матчу виглядали господарі, які закономірно перемогли і випередили полтавчан в турнірній таблиці, зайнявши заслужене п’яте місце.

Сьогодні також зустрічатимуться “Дніпро” — “Говерла” і “Динамо” — “Сталь”.