Середа, 24 травня 2017 11:36

Баскетболіст збірної України Дж.Рендл приніс перемогу БК "Аделаїда"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Результативна гра у виконанні натуралізованого розігруючого захисника збірної України Джерома Рендла дозволила його команді "Аделаїда сіксерз" вирвати перемогу в матчі австралійського чемпіонату над "Сідней кінгз" - 99:98, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

У заключній чверті "Аделаїда" програвала за п’ять хвилин до сирени чотири очки своїм конкурентам, однак влучний триочковий Дж.Рендла скоротив відставання до мінімуму. Коли ж "Сідней" знову збільшив відрив, точні кидки захисника та передачі знову повернули "Аделаїду" в гру.

За п’ять секунд до сирени "Аделаїда" пробивала штрафні, відстаючи в рахунку на очко 97:98. Дж.Рендл холоднокровно реалізував дві спроби і приніс своєму колективу перемогу 99:98.

За 35 хвилин проведених на паркеті захисник набрав 33 очки (9/15 двоочкових, 2/7 триочкових, 9/10 штрафних), зробив 4 підбирання та 6 передач.

Зазначимо, що клуб Дж.Рендла має 4 перемоги та 4 поразки і посідає четвертий рядок серед 8 команд у чемпіонаті Австралії.