Четвер, 14 грудня 2017 00:56

Гандболісти України поступилися у Києві збірній Латвії

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Гандболісти збірної України у сьогоднішньому матчі кваліфікації до чемпіонату світу 2017 року поступилися на майданчику київського Національного університету фізвиховання та спорту команді Латвії з рахунком 18:23, передає УНН з посиланням на xsport.ua.

Поєдинок видався не дуже результативним. Підопічні Віталія Андронова виграли перший тайм 8:6, а ось у другому дозволили суперникам вийти вперед і практично весь наступний ігровий час були в ролі наздоганяючих.

У середині другого тайму нашій команді вдалося наблизиться до суперників на відстань одного гола, але хоча б зрівняти рахунок українцям не вдалося. У кінцівці латвійці трохи збільшили розрив у рахунку до 5 м’ячів.

В іншому матчі третьої групи збірна Греції вдома обіграла команду Кіпру - 31:27.

Нагадаємо, що в стартовій грі українці також обіграли кіпріотів на виїзді – 27:13.

Тим часом, турнірну таблицю групи з 4-ма очками очолила збірна Латвії. У гандболістів України і Греції – по 2 очки.