Понеділок, 22 травня 2017 22:45

Баскетболістки "Динамо-НПУ" перемогли клуб "Вінницькі Блискавки"

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Баскетболістки київського “Динамо-НПУ” зустрілися в матчі жіночої ліги з клубом “Вінницькі Блискавки” і взяли гору з рахунком 64:55 (16:10, 14:20, 12:13, 22:12) , передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Матч двох лідерів групи “Б” не розчарував. Киянки розпочали активно і в середині першого періоду вели 16:4. Саме в цей момент, гості додали і почали поступово скорочувати розрив. А до великої перерви перевага динамівок розтанула остаточно — 30:30.

Після відпочинку розпочалися справжні гойдалки. Суперниці по черзі виходили вперед, і за 3,5 хвилини до фінальної сирени господарки поступалися −3 (50:53). Дві атаки від Сівакової та Лисенко вивели “Динамо” вперед, а після штрафних кидків від тих же Лисенко та Сівакової перевага киянок збільшилася до 4-х очок. Гості були змушені взяти тайм-аут. Одразу після нього Сівакова зробила перехоплення на введенні суперниць, і киянки продовжили набирати очки. Перевага столичних дівчат дійшла до +9. Залишалося ще 30 секунд, і як результат, підопічні Володимира Рижова спокійно довели справу до перемоги — 64:55.

У турнірній таблиці динамівки посідають друге місце, поступаючись “Блискавкам” одним очком. Але вінничанки зіграли на одну гру більше.

Додамо, що сьогодні ж у зустрічі харківських команд ХАІ і “Кондиціонер-Інваспорт” зафіксовано результат 72:70.