пʼятниця, 21 липня 2017 р.11:11

Команда українського тренера здобула гостьову перемогу в Бундеслізі

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Бременський “Вердер”, очолюваний українським тренером Віктором Скрипником, здобув гостьову перемогу в заключному матчі 12-го туру чемпіонату Німеччини над “Аугсбургом” — 2:1, передає УНН з посиланням на офіційний сайт Бундесліги.

У другому таймі наставник “музик” випустив на поле 37-річного перуанця Клаудіо Пісарро, котрий і відкрив рахунок ударом під перекладину на 58-й хвилині переможної зустрічі.

Згодом Фін Бартельс подвоїв результат. На заключній хвилині основного ігрового часу Пауль Верхаген відквитав один м’яч з пенальті.

Гол К.Пісарро став першим після його цьогорічного повернення до “Вердера” і 177-м за час виступів у Бундеслізі. Він забивав м’ячі у 15-ти з його 16-ти сезонів, проведених у головному німецькому дивізіоні.

Підопічні В.Скрипника вийшли із “зони вильоту” і посідають 14-те місце, маючи 13 очок. При цьому 10 з них “Вердер” здобув у виїзних поєдинках.