Неділя, 26 березня 2017 22:58
Новини: Київ

ФК "Динамо" Київ здобув перемогу завдяки А.Ярмоленко

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Київське “Динамо” виграло у дніпродзержинської “Сталі” з рахунком 2:0 завдяки двом голам Андрія Ярмоленка у заключні хвилини останньої зустрічі 14-го туру футбольного чемпіонату України, передає кореспондент УНН.

Перший м’яч на НСК “Олімпійський” динамівський півзахисник забив на 88-й хвилині. Віталій Буяльський увірвався до штрафного майданчика з лівого флангу і зробив простріл за спини дніпродзержинських оборонців на набігаючого А.Ярмоленка, котрий відкрив рахунок у матчі.

А вже коли спливала четверта хвилина компенсованого часу, лідер “Динамо” у притаманній йому манері хитаючи захист відправив м’яч у дальній кут воріт Юрія Паньківа.

Кияни, як і раніше, ділять з донецьким “Шахтарем” перше і друге місця, маючи по 34 очки. Третім знову іде “Дніпро” — 27 очок.

Додамо, що тепер у чемпіонаті України настане ігрова пауза, пов’язана із стиковими матчами збірної України проти словенців 14 і 17 листопада. Наступний, 15-й тур Ліги Парі-Матч пройде 20-22 листопада.