Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
понеділок, 23 жовтня 2017 р.21:21
Новини: Економіка

У парламенті пропонують визначити поняття великого платника податків

КИЇВ. 9 листопада. УНН. У Верховній Раді зареєстрований проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо визначення великих платників податків" з реєстраційним номером №3410, цим законопроектом  визначається поняття великого платника податків, передає УНН з посиланням на прес-службу БПП.

"Ціль прийняття даного законопроекту обумовлена необхідністю збільшення розміру податкових норм, згідно яких визначаються великі платники податків, що дозволить зменшити навантаження на контролюючі органи, які здійснюють супроводження великих платників податків", – сказав один з авторів проекту народний депутат Сергій Мельник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДФС за 10 місяців відшкодувала платникам податків 52,5 млрд грн ПДВ

Він зазначив, що законопроектом визначається поняття великого платника податків, як юридична особа, у якої обсяг доходу від усіх видів діяльності за останні чотири послідовні податкові (звітні) квартали перевищує один мільярд гривень або загальна сума сплачених до Державного бюджету України податків за платежами, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, за такий самий період перевищує двадцять чотири мільйони гривень.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...