вівторок, 19 вересня 2017 р.22:49

Екс-футболіст київського "Динамо" М.Верпаковскіс завершив кар’єру в Латвії

КИЇВ. 9 листопада. УНН. Колишній футболіст київського “Динамо”, Маріс Верпаковскіс завершив кар’єру гравця у себе на батьківщині — в Латвії, передає УНН з посиланням на delfi.lv.

36-річний граючий президент ФК “Лієпая” вийшов на заміну на 52-й хвилині заключного матчу чемпіонату Латвії проти “Дугавпілса”, і вже через пару хвилин його команда зуміла забити єдиний м’яч у цій грі і здобути підсумкову перемогу — 1:0.

Клуб М.Верпаковскіса фінішував у сезоні-2015 в ранзі чемпіона країни.

Пік кар’єри футболіста припав на 2003-2004 роки, коли він був зірковим гравцем у складі збірної Латвії, якій вперше в історії вдалося пробитися на фінальний турнір чемпіонату Європи до Португалії. А незабаром відбувся його перехід у київське “Динамо”, яке не без успіху виступало в Лізі чемпіонів. За український клуб М.Верпаковскіс забив 10 м’ячів, а потім, будучи динамівцем, виступав на правах оренди за іспанські “Хетафе” і “Сельту”, хорватський “Хайдук”, грецький “Ерготеліс”.

Його вважають найкращим бомбардиром у новітній історії збірної Латвії, за яку М.Верпаковскіс провів 104 матчі і забив 29 м’ячів. Останню гру за збірну нападник провів минулого року на Кубку Балтії.