Вівторок, 30 травня 2017 14:24

Суперник "Динамо" в Лізі чемпіонів оштрафований футбольною асоціацією Англії

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Футбольна асоціація Англії покарала лондонський "Челсі" і "Вест Хем" грошовими штрафами за поведінку гравців у матчі команд, який відбувся 24 жовтня на стадіоні "Болейн Граунд" (перемога "Вест Хема" 2:1), повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

"Вест Хем" заплатить 40 тис. фунтів стерлінгів за нестриманість гравців на 44-й хвилині гри у матчі проти лондонців. "Челсі" покараний за претензії одразу декількох гравців до арбітра хвилиною пізніше і викладе на десять тисяч більше.

Нагадаємо, що у грі 10-го туру п’ять футболістів "Челсі" отримали жовті картки, а головний тренер Жозе Моурінью і хавбек Неманья Матіч були видалені.

Додамо також, "Челсі" є суперником київського "Динамо" в групі G Ліги чемпіонів у боротьбі за продовження участі у плей-офф змагань.