Субота, 27 травня 2017 09:59

Харківський “Локомотив” переміг у Кубку УЄФА сербський “Економац”

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Чемпіон України з футзалу — харківський “Локомотив” - здобув сьогодні у Братиславі другу перемогу у групі “D” елітного раунду Кубка УЄФА, передає УНН з посиланням на офіційний сайт УЄФА.

Підопічні Євгена Ривкіна переконливо виграли у сербського клубу “Економац” з рахунком 6:1.

Рахунок на 4-й хвилині з передачі Дмитра Федорченка відкрив Петро Шотурма. Зрештою, перший тайм так і закінчився мінімальною перевагою українських футзалістів — 1:0.

У другій 20-хвилинці харків’яни відзначилися зливою голів. За “Локомотив” забивали два гравці: Денис Овсянніков, на рахунку якого дубль, і Сергій Журба, котрий став автором хет-трику.

Сербські футболісти розмочили рахунок, коли на табло вже значилося 5:0.

“Локомотив” із шістьма очками став лідером групи.

У четвер команди групи “D” відпочиватимуть, а в п’ятницю харків’яни поміряються силами з основним суперником у боротьбі за перше місце в квартеті — португальською “Бенфікою”.