Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 21 січня 2018 15:09
Новини: Політика

Рада створила Державне бюро розслідувань

Рада створила Державне бюро розслідувань

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Верховна Рада ухвалила у другому читанні та вцілому законопроект про Державне бюро розслідувань, передає кореспондент УНН.

Законопроектом встановлюється, що гранична чисельність працівників ДБР становить 1,5 тисячі осіб. Зазначається, що директор ДБР призначається Президентом за поданням Прем'єр-міністра на підставі рішення конкурсної комісії.

Зазначається, що Бюро буде опікуватися розслідуванням злочинів, вчинених службовими особами Національного антикорупційного бюро України, прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (крім випадків, коли досудове розслідування цих злочинів віднесено до підслідності детективів підрозділу внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України), а також військових злочинів, які вчинені топ-чиновниками, суддями, працівниками правоохоронних органів (крім випадків, коли ці злочини віднесено до підслідності детективів Національного антикорупційного бюро України).

Також працівники ДБР мають право вживати заходів щодо розшуку та арешту коштів та іншого майна, що можуть бути предметом конфіскації або спеціальної конфіскації у кримінальних правопорушеннях, віднесених до підслідності Державного бюро розслідувань, провадити діяльність із зберігання коштів та іншого майна, на яке накладено арешт.

Також законом встановлюються умови грошового забезпечення працівників ДБР. Згідно із законом, заробітну плату працівників Державного бюро розслідувань становлять не менше 70% - посадовий оклад та не більше 30% - доплати.

Ухваленим законом встановлюються такі посадові оклади працівників Державного бюро розслідувань відповідно до розміру мінімальної заробітної плати, установленої законом про Державний бюджет України на відповідний рік: директор Державного бюро розслідувань - 30; перший заступник, заступник директора Державного бюро розслідувань - 28.

Джерело: УНН
Теги: ДБР
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...