субота, 22 липня 2017 р.01:20

Запорізький “Мотор” здобув п’яту перемогу в гандбольній Лізі чемпіонів

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Гандболісти запорізького “Мотора” здобули в четвер п’яту перемогу в Лізі чемпіонів і очолили турнірну таблицю групи “D”, передає УНН з посиланням на офіційний сайт ЄГФ.

Чемпіони України виграли в столиці Македонії — Скоп’є — у місцевої команди “Металург”. Рахунок — 23:21. При цьому у першому таймі підопічні Миколи Степанця поступалися — 9:12.

Запоріжці реалізували три 7-метрових пенальті з чотирьох, господарі — один з трьох. Українська команда отримала чотири 2-хвилинних вилучення, македонці — шість, причому тричі карався один гравець — Боян Мадзовскі, за що він був вилучений до кінця гри.

Найкращим бомбардиром зустрічі став півсередній “Мотора” Сергій Шельменко, котрий 7 разів вражав ворота македонців. 5 м’ячів закинув білоруський легіонер Борис Пуховський.

“Мотор” набрав 10 очок у семи зустрічах. По 8 у “Ск’єрна” з Данії і румунського “Байя Маре”, у яких матч у запасі і вони його зіграють між собою в сьомому турі у неділю, 15 листопада, в Румунії.