Вівторок, 17 січня 2017 13:07

Баскетболісти БІПи програла в Одесі київському “Інфізу”

КИЇВ. 13 листопада. УНН. Одеська БІПА програла вдома столичному “Інфізу” в матчі чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд — 89:99 (24:26, 17:19, 18:22, 30:32), передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Господарям відверто не щастило в день матчу. Через технічний форс-мажор довелося терміново змінити час та місце проведення зустрічі. Вона відбулася на півгодини раніше попередньо оголошеного часу у залі Одеської національної морської академії.

Початок гри також був не на користь одеситів. Маючи перевагу в шість очок у середині першої чверті, господарі програли її в мінус 2. До великої перерви кияни ще додали два очки переваги.

Здавалося, одесити зможуть переломити хід зустрічі, коли в третій 10-хвилинці ліквідували відставання та вийшли вперед на чотири очки. Однак триочкові Добрикова й Мусієнка з влучним двоочковим Лебединцева повернули киянам перевагу в вісім очок.

У заключній чверті удача так і не повернулася до одеситів. Відтак, досить несподівана поразка БІПи після двох поспіль перемог.

У наступному матчі баскетболісти Одеси 14 листопада зіграють з київським “Динамо”, а “Інфіз” того ж дня протистоятиме в Южному “Хіміку”.