Пʼятниця, 24 березня 2017 22:46

"Суперчемпіон" світу по версії WBA боксер А.Ворд відмовився від свого титулу

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Американський боксер Андре Ворд (28 перемог, 15 з яких нокаутом і жодної поразки) відмовився від титулу "суперчемпіона" світу в другій середній вазі за версією WBA, повідомляє УНН з посиланням на ESPN

Таке рішення американця зв’язане із переходом у наступний дивізіон – напівважкої ваги.

"Пояс WBA був моїм першим титулом, я виграв його в 2009 році і шість разів захищав. Це був відмінний проміжок у моїй кар’єрі. WBA надавала мені повагу, і, піднімаючись в напівважку вагу, я сподіваюся завоювати їхній титул в цій категорії", - оголосив А.Ворд.

Нагадаємо, А.Ворд завоював дане звання ще в 2009 році, коли в стартовому поєдинку турніру "Super Six" здолав фаворита бою і змагань Міккеля Кесслера.

Додамо також, під час перебування чемпіоном WBA 31-річний боксер шість разів захистив титул, перемігши Аллана Гріна, Сакіо Біку, Артура Абрахама, Карла Фроча, Чеда Доусона і Едвіна Родрігеса.