Вівторок, 17 січня 2017 07:53

Футболіст "Шахтаря" Фред допоміг олімпійській збірній Бразилії розгромити США

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Гравець "Шахтаря" Фред, у складі олімпійської збірної Бразилії, став автором розгромної перемоги над США, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК "Шахтар".

Гра розпочалася з автогола господарів (Марлон, 6 хвилина), після якого американці більше півгодини вели в рахунку. Протягом цього часу господарі створили велику кількість моментів, але Густаво Скарпа, Вінісіус Араужо та Родріго Кайо ними не скористалися. Бразильцям вдалося зрівняти рахунок тільки наприкінці тайму – відзначився Габріел.

Бразильці володіли цілковитою перевагою і після перерви, але при цьому краще використовували свої нагоди. У самому дебюті тайму Феліпе Андерсон вивів господарів вперед, а на 62-й хвилині він же відзначився голом зі штрафного – 3:1. Пізніше дубль оформив Габріел, в одному з епізодів встигнувши на добиванні. А крапку в матчі на 83-й хвилині поставив Луан – 5:1.

Варто відзначити, що представник чемпіонату України Фред вийшов на поле із заміни на 57 хвилині.

Як повідомляв УНН, у попередній зустрічі олімпійська збірна Бразилії з мінімальним результатом (2:1) здолала американців, а Фред провів на полі повний матч.