Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 24 квітня 2018 10:21
41208

Українцям бракує толерантності через власні проблеми – опитування

Українцям бракує толерантності через власні проблеми – опитування
Українцям бракує толерантності через власні проблеми – опитування

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Сьогодні світова спільнота відзначає День толерантності та терпимості. Українці могли б претендувати на звання найбільш толерантної нації. Щоправда, на заваді цьому є безліч особистих проблем людей. Так вважають кияни, з якими поспілкувався кореспондент УНН на вулицях столиці.

Жоден з опитаних не знав, що 16 листопада відзначається День толерантності та терпимості. Однак усі змогли пояснити, що означає саме слово "толерантність". Більшість людей переконані – така риса характеру беззаперечно притаманна українцям. Однак проявити толерантність у повній мірі громадяни не можуть через тягар проблем особистого характеру.

"Люди думають про те, щоб зберегти роботу, отримати підвищення, або як заробити гроші. А в таких справах толерантності не місце. Аби стати максимально толерантними, українцям не вистачає благополуччя. Коли все добре, нічого не турбує, легше ставитися позитивно і неупереджено до оточуючих", - розповіла киянка Олена Миколаївна.

Інші опитані впевнені, що українці є найбільш толерантною нацією у світі, і навіть випереджають у цьому європейців та американців.

"Я вважаю, що попри військову ситуацію в державі, українці дуже мирні, порядні, добрі до інших, завжди ідуть на поступки. Навіть до влади. У європейських країнах, як тільки трохи зросте ціна на якийсь продукт, люди виходять на вулиці і б’ють вітрини магазинів. А українці толерантні, терплять усі негаразди", - зазначив Сергій.

Також люди додають, що в Україні толерантніше ставляться до іноземців, як до співгромадян. Тоді як до пенсіонерів, за словами киян, терпимості вистачає не у всіх.

Довідка УНН: Толерантність (від лат. tolerantia – терпіння) – у загальному значенні ослаблення чи відсутність можливості реакції на який-небудь несприятливий фактор у результаті зниження чутливості до його впливу. На індивідуальному рівні – це здатність сприймати без агресії думки, які відрізняються від власних, а також – особливості поведінки та способу життя інших.

Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО у листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада. Цей день символізує, що кожен повинен прагнути підтримувати принципи терпимості, плюралізму, взаємної поваги та мирного співіснування. Люди мають бути завжди готові усувати стереотипи і спотворені уявлення та виступати на захист жертв дискримінації.

Зазначимо, окрім Дня толерантності, 16 листопада відзначають День працівників радіо, телебачення та зв'язку, а також День морської піхоти.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...