середа, 26 липня 2017 р.07:58

ХК "Монреаль" переміг ХК "Ванкувер" і вийшов у лідери Східної конференції НХЛ

КИЇВ. 17 листопада. УНН. За океаном відбулися чергові матчі регулярного чемпіонату НХЛ. В одному з яких хокеїсти "Монреаль Канадієнс" на домашній арені в овертаймі здолали іншого представника Канади "Ванкувер Кенакс" з результатом 4:3, передає УНН з посиланням на сайт НХЛ.

У першому періоді Адам Кракнелл і Джаред Макканн закинули у ворота господарів по шайбі, а Даніель Седін на 24-й хвилині зміцнив лідерство “Кенакс” — 3:0. “Монреаль” ще до другої перерви зусиллями Ларса Еллера і Макса Пачьоретті звів відставання до мінімуму. Точний кидок Томаша Флайшмана в завершальній третині допоміг “Канадієнс” перевести гру в овертайм. Переможне взяття воріт записав на свій рахунок Давид Деарне на 4-й доданій хвилині.

Варто відзначити, що після 19 зіграних поєдинків “Монреаль” з 30 очками наздогнав лідера Східної конференції “Нью-Йорк Рейнджерс”. У обох команд по 30 очок, у найближчого переслідувача “Вашингтон Кепіталс” 23 пункти. “Ванкувер” із 20 балами посідає 7 позиції на Заході.