понеділок, 23 жовтня 2017 р.10:03

Р.Федерер переміг першу ракетку світу Н.Джоковича на Підсумковому тенісному турнірі АТР

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Третій номер світового рейтингу, 34-річний швейцарець Роджер Федерер, здобув другу перемогу на груповому етапі Підсумкового чемпіонату АТР над лідером чоловічого тенісу сербом Новаком Джоковичем, повідомляє УНН з посиланням на сайт АТР.

Р.Федерер зміг зробити чотири брейка і всього один раз упустив власну подачу, домігшись перемоги з рахунком за підсумком двох сетів 7:5, 6:2. В активі швейцарця шість ейсів, при двох помилках на подачі. Н.Джокович виконав дві подачі навиліт, допустивши одну подвійну помилку. Матч тривав 77 хвилин.

"Варто віддати належне Роджеру - він постійно міняв швидкість гри, наносив різноманітні удари, а також здорово діяв на подачі. Натомість я зробив занадто багато невимушених помилок", - заявив серб.

Варто відзначити, що рахунок за особистими зустрічами між гравцями став 22:21 на користь швейцарця. Отже, перемога Р.Федерера гарантувала тенісисту вихід в 1/2 фіналу змагань.

Додамо, що Н.Джокович зазнав першої поразки з серпня цього року, і таким чином перервалася його серія з 23 перемог поспіль.