Понеділок, 22 травня 2017 19:19

Збірна України та ГК "Гомель" пробились до фіналу гандбольного Кубку І.Турчина

КИЇВ. 18 листопада. УНН. У Києві, за участі чотирьох гандбольних команд, стартував XІX Міжнародний турнір присвячений пам’яті заслуженого тренера СРСР та України Ігоря Турчина. Про це УНН повідомили у прес-службі Федерації гандболу України.

Національна збірна України в матчі з молодіжною збірною України програвала в рахунку значну частину першого тайму, проте зуміла перемогти суперниць після перерви (39:26). 10 м'ячів у переможниць закинула Леся Смолінг. В молодіжній збірній Яна Готра показала високу результативність - 7 голів.

У фіналі змагань, котрий відбудеться сьогодні, збірна України поміряється силами з ГК "Гомель". Лідер чемпіонату Білорусі в матчі проти київського "Спартака", незважаючи на результативні дії гандболісток команди-суперниці Олени Рудько (10 голів) та Ганни Козаєвої (8 голів), здобув розгромну перемогу 42:26.

Довідка УНН: під керівництвом І.Турчина жіноча збірна команда СРСР здобувала перемоги на Олімпійських іграх 1976 року у Монреалі, 1980 року у Москві, чемпіонатах світу 1982 та 1986 років, а гандбольна команда "Спартак" 20 разів завойовувала "золото" у чемпіонаті СРСР та 13 разів володіла Кубком Європейських чемпіонів.