Понеділок, 23 січня 2017 15:16

Баскетболісти "Хіміка" продовжили переможну серію у Кубку Європи ФІБА

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Южненський БК “Хімік” впевнено з рахунком 80:69 переграв на виїзді кіпрську “ETA” в матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Кіпріоти, котрі були господарями паркету зуміли не програти першу чверть. Під кінець 10-хвилинки українці спробували вирватися вперед, але "ЕТА" відновили рівновагу, що тривала і в другій чверті, але ближче до перерви гості додали, зумівши в результаті забезпечити 8 очок переваги.

Українці після перерви почали збільшувати свою перевагу. Додаткові +10 після третьої чверті зняли всі сумніви стосовно переможця матчу. У заключній 10-хвилинці "Хімік" на класі довів зустріч до логічної перемоги.

Відзначимо, у другому поєдинку групи L литовський "Ювентус" переміг естонський "Тарту Рок" - 66:60. Для "Хіміка" це вже четверта перемога в чотирьох матчах квартету.

Нагадаємо, що у "Хіміка" 8 очок та лідируюча позиція у групі, у "Ювентуса" й "Тарту Рок" по 6 пунктів, у "ETA" - 4.

Додамо також, у наступному матчі 25 листопада "Хімік" зіграє вдома проти "Ювентуса".