Четвер, 19 січня 2017 19:44

Баскетболісти "Динамо" здобули четверту перемогу в "Суперліга Фаворит Спорт"

КИЇВ. 20 листопада. УНН. Київське “Динамо” розгромило на виїзді “Миколаїв” з рахунком 98:67 у матчі чемпіонату України серед команд “Суперліга Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Гості досить впевнено розпочали поєдинок на майданчику “Миколаєва”, забезпечивши собі вже в першій чверті перевагу в дев’ять очок. Надалі кияни її лише збільшували.

Господарі так і не змогли нічого подіяти з Артуром Дроздовим і Кеннетом Фандербурком. “Динамо” впевнено виграло всі чверті — 28:19, 19:15, 28:14, 23:19.У результаті А.Дроздов зробив дабл-дабл, набравши 22 очки та 10 підбирань. 21 очко в доробку у К.Фандербурка.

Варто відзначити, що це вже четверта перемога “Динамо”, яка дозволила їм піднятися на четверте місце турнірної таблиці, випередивши “Миколаїв”.

Нагадаємо, що у наступному матчі кияни 21 листопада зіграють на виїзді проти лідера чемпіонату “Хіміка”, а “Миколаїв” того ж дня прийматиме столичний “Інфіз”.