Середа, 29 березня 2017 20:43

"Барселона" розгромила "Реал" в іспанському "Ель-Класіко"

КИЇВ. 22 листопада. УНН. У центральному поєдинку 12 туру іспанської Прімери футболісти каталонської “Барселони” в гостях на “Сантьяго Бернабеу” розгромили мадридський “Реал”, передає УНН.

На 11 хвилині зустрічі каталонці здійснили швидкий прорив із центра поля, який закінчився гольовим ударом Луїса Суареса у нижній дальній кут від воротаря. Під завершення першого тайму пресинг у виконанні “синьо-гранатових” завершився комбінацією завдяки котрій Неймар став автором другого взяття воріт Карлоса Наваса.

На початку другого тайму К.Навас у падінні переправив м’яч на кутовий після гострого удару зі штрафного Неймара. Однак у наступній атаці Андрес Іньєста завдяки гольовій передачі п’ятою Неймара забив 3-й м’яч “Барселони”. Найкращий момент “Реалу” не використав Кріштіану Роналду — португалець не зумів переграти при виході один на один кіпера Клаудіо Браво. Натомість Л.Суарес відзначився дублем та встановив фінальний рахунок зустрічі 4:0.

Зазначимо, що мадридці догравали поєдинок у меншості — на 84 хвилині був вилучений Іско.

Нагадаємо, перемога дозволила каталонцям збільшити свою перевагу над мадридцями у турнірній таблиці до 6 очок, наразі “Барселона” здобула 30 очок.

Додамо, що в історії протистоянь "Ель-Класіко""Барселона" перемогла в 91-е, “Реал” вигравав 92 рази і ще 48 поєдинків завершилися у нічию.