Субота, 21 січня 2017 11:06

ФК "Шахтар" переміг ФК "Волинь" у Запоріжжі

КИЇВ. 22 листопада. УНН. Матч 15-го туру української Прем’єр-ліги, котрий відбувся у Запоріжжі на “Славутич-Арені”, завершився перемогою номінальних господарів “Шахтаря” над “Волинню” з рахунком 4:0. Про це УНН повідомили у прес-службі ФК “Шахтар”.

Рахунок було відкрито “гірниками” на 19-й хвилині, а на 32-й хвилині подвоїли перевагу після вдало розіграного кутового.
Номінальні господарі ще до перерви довели рахунок до розгромного — 3:0.

Фінальний гол в середині тайму “гірники” реалізували завдяки швидкій контратаці. Олександр Гладкий, пробив у кут воріт — 4:0.

“Задоволений виступом своїх футболістів, а в особливості грою в атаці. Хотілося б повторити те, що я неодноразово говорив: в українському чемпіонаті ми демонструємо самий видовищний футбол”, — повідомив після матчу наставник “помаранчево-чорних” Мірча Луческу.

Варто відзначити, що через дискваліфікацію не змогли зіграти у 15 турі найрезультативніший гравець чемпіонату Алекс Тейшейра та півзахисник збірної України Тарас Степаненко.

В інших поєдинках ігрового дня “Чорноморець” та “Дніпро” не виявили переможця — 0:0, а полтавська “Ворскла” здобула три очки у домашній грі проти “Говерли” — 2:1.

Здобувши чергову перемогу, “Шахтар” набрав 37 очок і вийшов на перше місце у турнірній таблиці. Головний конкурент донеччан “Динамо”, також має 37 пунктів.

Додамо також, свій наступний матч “гірники” проведуть 25 листопада у Львові з мадридським “Реалом”, а ще за чотири дні донеччанам належить виїзд до Ужгорода на гру внутрішнього чемпіонату з “Говерлою”.