Четвер, 30 березня 2017 23:27

Баскетболісти "Динамо" нанесли "Хіміку" першу поразку у чемпіонаті України

КИЇВ. 22 листопада. УНН. Чинний чемпіон України — южненський “Хімік”, вперше на власному майданчику зазнав поразки у п’ятому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд “Суперліги Фаворит Спорт”, від київського “Динамо”. Гра у Южному закінчилася з рахунком 65:68 на користь столичної команди, повідомляє УНН з посиланням на сайт БК “Динамо”.

Першу половину зустрічі краще провели господарі, виграючи після 20-ти хвилин з рахунком 40:33. “Динамівці” до середини третьої чверті вирівняли становище, а у заключній десятихвилинці вигравали +8. “Хімік” спромігся скоротити відставання, але у вирішальні хвилини кияни втримали перевагу.

Найбільший вклад у перемогу вніс центровий Анатолій Челован, котрий оформив дабл-дабл — 24 очки + 11 передач. 19 очок + 6 передач здійснив розігруючий захисник Артем Сліпенчук.

У нинішньому чемпіонаті южненці виграли 7 поспіль матчів та 4 у Кубку Європи ФІБА, а минулого сезону “Хімік” став чемпіоном України, не зазнавши жодної поразки.

Для “Динамо” ця перемога стала п’ятою після семи поєдинків “Суперліги Фаворит Спорт”.