Середа, 29 березня 2017 14:52

Серб Н.Джокович став переможцем Підсумкового турніру АТР

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Сербський тенісист Новак Джокович став тріумфатором Підсумкового чемпіонату АТР в Лондоні, обігравши в двох партіях з рахунком 6:3, 6:4 швейцарця Роджера Федерера у фінальному поєдинку, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.

За час матчу, який тривав 1 годину та 20 хвилин, перша ракетка світу, 28-річний Н.Джокович, записав у свій актив три брейки і п’ять подач навиліт. 34-річний швейцарець, який займає третє місце в рейтингу АТР, здійснив шість ейсів і дві подвійні помилки.

В особистих зустрічах гравців встановилась рівність — 22:22.

“Пишаюся цим досягненням, яке було б неможливим без підтримки сім’ї та членів моєї команди. Цей сезон був дуже довгим і став для мене найкращим у кар’єрі”, — наголосив переможець змагань.

Варто зазначити, що серб став першим тенісистом, котрому вдалося виграти Підсумковий турнір сезону АТР чотири рази підряд.

Нагадаємо, даний титул, завойований на турнірі “Barclays ATP World Tour Finals”, став для Н.Джоковича 11-м у сезоні і 59-м в кар’єрі, принісши 1 тис. 300 рейтингових очок і 2 млн 61 тис. дол. призових.