Субота, 27 травня 2017 10:07

Українська біатлоністка виграла масовий старт на змаганнях у Норвегії

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Українська біатлоністка Юлія Джима стала тріумфаторкою передсезонних змагань у Шушені (Норвегія) у дисципліні масовий старт на дистанції 12,5 км, передає УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Біатлоністка припустилася промахів на 4 кола штрафу — цей показник виявився одним з кращих в гонці. Німкеня Франциска Пройсс також зробила чотири промахи і фінішувала другою з відставанням у 11,6 секунд. Третій щабель посіла норвежка Тіріл Екхоф, відставши на 16,9 секунд (7 штрафних кіл).

Капітан команди України Олена Підгрушна зійшла після третьої стрільби, маючи на той момент вже шість штрафних кіл. А Валентина Семеренко не стартувала у масовому старті.

Варто відзначити 16-й результат Ірини Варвинець, враховуючи невдалу (0 + 4) стрілянину напередодні в спринті.

Інші наші співвітчизниці розмістилися наступним чином — Ольга Абрамова — 23 місце, Анастасія Меркушина — 38, Сніжана Тісєєва — 44, Алла Гіленко — 54.

Для Ю.Джими ця перемога стала першою особистою у дорослій кар’єрі.