Пʼятниця, 24 березня 2017 12:46

Команда баскетболіста Р.Отверченка перемогла клуб С.Ліщука у чемпіонаті Іспанії

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Четверо українських легіонерів провели поєдинки 7-го туру чемпіонату Іспанії з баскетболу, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Іспанська "Манреса" екс-гравців БК "Київ" - центрового Максима Сандула та атакуючого захисника Руслана Отверченка, перемогла вдома "Мурсію" Сергія Ліщука з результатом 77:69.

М.Сандул за 9 хвилин проведених на паркеті набрав 6 очок (2/2 двоочкових, 2/2 штрафних), зробив 5 підбирань (2 в атаці) та 1 передачу. Р.Отверченко отримав більше ігрового часу за свого партнера (19 хвилин) і зробив по 1 передачі та підбиранню, не набравши жодного очка (0/2 двоочкових, 0/3 триочкових). С.Ліщук зіграв 13 хвилин, але за цей проміжок не зумів відзначитися результативними діями.

Натомість БК "Обрадойро" гравця національної збірної України А.Пустового (в минулому центрового "Хіміка") вирвав вдома перемогу в "Естудіантеса" - 73:71.

За 16 хвилин гри українець набрав 2 очки (1/5 двоочокових) та зробив 6 підбирань (2 в атаці).

Нагадаємо, що після семи матчів "Манреса" з трьома перемогами посідає 12 місце. На 13-му з двома перемогами "Мурсія". "Обрадойро" йде сьомим у зоні плей-офф – чотири перемоги.