середа, 26 липня 2017 р.13:42

"Шахтар" зазнав мінімальної поразки у грі проти "Реала"

КИЇВ. 26 листопада. УНН. У п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” на “Арені Львів” зазнав мінімальної поразки від мадридського “Реалу” з рахунком 3:4, повідомляє кореспондент УНН.

“Реал” вийшов вперед уже на 18-й хвилині зустрічі завдяки голу лідера атак португальця Кріштіану Роналду.

У другому таймі іспанці швидко довели рахунок до розгромного — на 50-й хвилині з передачі К.Роналду відзначився Модріч, а через дві хвилини після пасу того ж нападника “королівського” клубу гол забив Карвахаль.

На 70 хвилині К.Роналду завдяки проходу по лівому флангу зумів встановити рахунок 4:0.

Однак, згодом “гірники” відквитали один гол — Тейшейра реалізував пенальті.

Під завершення гри Дентінью ще зменшив відставання “Шахтаря” від “Реала”, який замкнув скидання Степаненка з ближньої стійки на дальню після розіграшу кутового.

А за 2 хвилини до завершення основного часу Тейшейра довів перевагу “Реала” до мінімуму, відправивши м’яч точно у кут після пасу Тайсона у центр карної зони, але наздогнати іспанців так і не вийшло — 3:4.

Склади команд: “Шахтар” — П’ятов, Кобін, Ракицький, Ордець, Азеведу (Дентінью, 64), Марлос (Тайсон, 62), Степаненко, Фред, Алекс Тейшейра, Бернард, Гладкий (Феррейра, 74).

“Реал”: Касілья, Карвахал, Варан (Данилу, 32), Пепе, Начо, Модріч (Кроос, 62), Каземіро, Ковачвч, Бейл (Бензема, 71), Роналду, Іско.

Варто відзначити, що футболісти “Реалу” пропустили вперше у цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що у другому матчі квартету А “ПСЖ” обіграв “Мальме” (5:0).

Додамо також, наразі “Реал” і “ПСЖ” мають 13 і 10 очок відповідно. “Шахтар” з 3-ма балами — 3-й, “Мальме” на 4-й позиції з такою ж кількістю балів.