Четвер, 23 березня 2017 00:28

Баскетболістки збірної України перемогли Німеччину у відборі до Євро-2017

КИЇВ. 26 листопада. УНН. Жіноча збірна України здобула другу перемогу у кваліфікаційному турнірі на Євробаскеті-2017, обігравши у другому турі, в місті Марбург — Німеччину, передає УНН з посиланням на ФБУ.

На дев’ятій хвилині українки вигравали 7 очок, але суперницям вдалося скоротити відставання до −4. У другій чверті “жовто-сині” завдяки влучним трьохочковим кидкам мали перевагу +12. Однак, на перерву команди пішли за рахунку 37:44.

Після відпочинку німкені почали скорочувати відставання, а перед заключною десятихвилинкою перевага українок зменшилася до 4-х очок.

У заключній чверті німкені зуміли на 37-й хвилині вийти вперед на два очки.
Перемогу Україні двома результативними кидками під завершення гри принесла Олеся Малашенко — 66:64.

Відзначимо, що найрезультативнішою у складі України стала капітан Аліна Ягупова (22 очки та 7 підбирань). У Малашенко 19 очок та 7 підбирань, а 14 очок додала Зарицька.

У складі німкень Бер, Мерш і Грайнахер вдалося набрати по 10 очок.

Нагадаємо, що наступний поєдинок кваліфікаційного турніру збірна України зіграє 20 лютого 2016 року. У домашній грі “жовто-блакитні” прийматимуть Сербію у битві лідерів квартету D.