Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 28 березня 2017 13:28
youtube
Новини: Політика

ВР передала на місця право держреєстрації бізнесу

КИЇВ. 26 листопада. УНН. Верховна Рада передала органами місцевого самоврядування повноваження з держреєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. За відповідний законопроект проголосували 274 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Законопроектом передбачається, що нотаріуси з дня набрання чинності цього закону наділяються повноваженнями державних реєстраторів у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців". Зазначається, що документи стосовно держреєстрації подаються в електронній формі.

Крім цього передбачається, що з 1 січня 2016 року органи місцевого самоврядування також можуть отримати повноваження стосовно держреєстрації.

Законопроектом, зокрема, передбачається, що за державну реєстрацію структурних утворень політичної партії, громадського об’єднання, професійної спілки, їх організацій або об'єднання, благодійної організації, постійно діючого третейського суду та символіки молодіжних і дитячих громадських об’єднань адміністративний збір не справляється. Також не справляється адміністративний збір за державну реєстрацію змін до відомостей про професійні спілки, їх організації або об’єднання.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...