субота, 22 липня 2017 р.23:17

Хокеїсти "Білого Барсу" здобули виїзну перемогу в чемпіонаті України

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Білоцерківський "Білий Барс" здобув перемогу у першому виїзному матчі 9-го туру чемпіонату України проти київського "Компаньйона", передає УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

У першому періоді господарі пропустили дві шайби, наступний відрізок матчу також завершився на користь білоцерківського колективу - 1:0. У вирішальному періоді столичні хокеїсти так і не зуміли нав’язати боротьбу своїм візаві, натомість припустилися ще трьох помилок у захисті – 0:6.

Шайби закидали: 0:1 Козієнко (гольові передачі віддали - Генералов, Мкртчян, 2:22), 0:2 Денискін (Рубан, Ліщінер, 12:06), 0:3 Мкртчян (Генералов, 27:44), 0:4 Денискін (Рубан, Ружніков, 46:16), 0:5 Шевченко (О. Люльчук, Лесніков, 56:15), 0:6 Денискін (Рубан, Ружніков, 56:45).

Варто зазначити, що головними героями поєдинку стали Андрій Денискін, який не лише відзначився хет-триком, а й першим серед гравців своєї команди перетнув рубіж у 10 закинутих шайб, та воротар Сергій Люльчук, який зробив другий у сезоні шатаут.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці "Білий Барс" посідає 5 рядок (22 очки), відстаючи від харківського "Витязя" на 4 пункти. "Компаньйон" передостання команда чемпіонату – 9 очок.

Додамо також, повторна зустріч обох колективів відбудеться 28 листопада.