Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 25 квітня 2018 14:21
17232

В.Путін схвалив економічні санкції щодо Туреччини

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Президент РФ Володимир Путін підписав указ "Про заходи щодо забезпечення національної безпеки Російської Федерації і захист громадян Російської Федерації від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки". Про це УНН повідомили у прес-службі Кремля.

Так, В.Путін постановив обмежити ввезення товарів з Туреччини.

"Тимчасово вводяться заборона або обмеження зовнішньоекономічних операцій, що передбачають ввезення на територію Російської Федерації окремих видів товарів, країною походження яких є Турецька Республіка, з переліку, визначеного Урядом Російської Федерації (крім товарів, що ввозяться для особистого користування в обсязі, дозволеному правом Євразійського економічного союзу)", - йдеться у документі.

Також президент РФ схвалив тимчасову заборону або обмеження для організацій, що знаходяться під юрисдикцією Турецької Республіки, на виконання чи надання ними низки видів робіт чи послуг на території РФ.

Окрім того, В.Путін заборонив наймати на роботу громадян Туреччини.

"Тимчасово вводяться заборона для роботодавців, замовників робіт (послуг), не включених до переліку, який визначається Урядом Російської Федерації, на залучення з 1 січня 2016 року для здійснення трудової діяльності, виконання робіт (надання послуг) працівників з числа громадян Турецької Республіки, які не перебувають в трудових і (або) цивільно-правових відносинах із зазначеними роботодавцями, замовниками робіт (послуг) за станом на 31 грудня 2015-ого", - йдеться в указі президента РФ.

Також В.Путін підтвердив призупинку з 1 січня 2016 року безвізового режиму з Туреччиною.

"Міністерству закордонних справ Російської Федерації в установленому порядку направити Турецькій Республіці повідомлення про частковому призупинення дії Угоди (між урядом РФ та урядом Туреччини про умови взаємних поїздок громадян двох країн - ред.)", - сказано в документі.

Президент Росії заборонив також чартерні рейси між Росією і Туреччиною.

"Установити, що туроператори і турагенти мають утримуватися від реалізації громадянам Російської Федерації туристського продукту, що передбачає відвідування території Турецької Республіки", - вказано в указі.

В.Путін також доручив російському уряду посилити контроль за діяльністю турецьких автоперевізників на території Російської Федерації з метою забезпечення безпеки; портовий контроль та контроль щодо забезпечення транспортної безпеки акваторій російських морських портів в Азово-Чорноморському басейні, у тому числі запобігання незаконного знаходження та пересування морських та інших судів в акваторіях російських морських портів.

Цей указ президента РФ набирає чинності з дня його офіційного опублікування і діє до скасування встановлених ним спеціальних економічних та інших заходів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...