пʼятниця, 21 липня 2017 р.21:17

БК "Хімік" взяв реванш у "Динамо" в чемпіонаті " Суперліга Фаворит Спорт"

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Южненський "Хімік" здобув перемогу з великим рахунком над київським "Динамо" у матчі шостого туру чемпіонату України з баскетболу "Суперліга Фаворит Спорт", повідомляє УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Ще у першій чверті кияни не відпускали суперника у відрив, а, починаючи з другої десятихвилинки, на паркеті була одна команда. "Хімік" розривав оборону киян, ослаблених відсутністю Артура Дроздова.

Другу чверть "Хімік" виграв +17, а у третій перевага южан склала 22 очки. У заключній 10-хвилинці господарі додали до загальної переваги ще 7 очок – 111:59.

Найбільший вклад у перемогу "Хіміка" зробив Рябчук 18 очок. У складі киян найрезультативнішим став Фандербурк (14 очок).
Варто відзначити, що для чинного чемпіона України це найбільша перемога у нинішньому сезоні, а "Динамо" - зазнало рекордної поразки у чемпіонаті.

Крім того, "Хімік" встановив проміжний рекорд сезону за набраними очками в одній грі.
Додамо також, результати інших зустрічей: "БІПА" – "Інфіз" 82:67, "Запоріжжя" – "Миколаїв" 86:83, "Кривбас" – "Черкаські Мавпи" 79:75.

Як повідомляв УНН, 21 листопада баскетболісти "Динамо" нанесли першу поразку "Хіміку" на паркеті СК "Олімп" – 68:65.