четвер, 21 вересня 2017 р.06:53

ХК “Донбас” розгромив ХК “Кременчук” на своєму льоду

КИЇВ. 30 листопада. УНН. У Дружківці відбувся перший центральний матч дев’ятого туру чемпіонату України між донецьким “Донбасом” і ХК “Кременчук”. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу ХК "Донбас".

На правах господарів “Донбас” трохи більше кидав по воротах суперника (10:8), цьому посприяли і два швидких видалення у кременчужан, проте Михайло Шевчук не дозволив донецькій команді відкрити рахунок у першому періоді.

У другому періоді господарям льоду вдалося відправити суперника у важкий нокдаун. Менш ніж за 4 хвилини “Донбас” закинув 4 шайби у ворота “Кременчука”. Один за іншим відзначилися захисник Денис Петрухно і нападники Ілля Докшін, Микита Буценко та Євген Нікіфоров.

У заключній третині гри “Донбас” зміг утримати свої ворота на замку, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Отже, “Донбас” — “Кременчук” — 5: 0 (0: 0, 4: 0, 1: 0)

Нагадаємо, що 30 листопада  “Донбас” і “Кременчук” проведуть другий матч 9-го туру, який також почнеться на арені “Альтаїр” о 18:00.