Понеділок, 23 січня 2017 14:47

“Ворскла” обіграла “Дніпро” із рахунком 2:0

КИЇВ. 30 листопада. УНН. У заключному поєдинку 16-го туру української Прем’єр ліги футболісти полтавської “Ворскли” на виїзді завдали поразки “Дніпру” 2:0, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

“Гол у роздягальню” на 43 хвилині зустрічі допоміг гостям вийти вперед на футбольному полі стадіону “Дніпро-Арена”. Простріл з лівого флангу у виконанні Младена Бартуловіча замкнув Санжар Турсунов, котрий обробив м’яч і відправив його у ворота Дениса Бойка.

Подвоїти свою перевагу підопічні Василя Сачка зуміли на 60 хвилині. Ще один простріл з лівої флангу від Громова завершився гольовим ударом нападника Антона Шиндера — 0:2.

Команди провели зустріч у таких складах — “Ворскла”: 31 Богуш, 3 Сімінін, 4 Даллку (к), 7 Громов, 8 Андрій Ткачук, 11 Шиндер, 17 Чеснаков (Ковпак, 77), 23 Сапай, 30 Бартуловіч (Скляр, 46), 54 Дитятьєв, 77 Турсунов (Міщенко, 86).

“Дніпро”: 71 Бойко, 6 Даніло, 11 Селезньов, 12 Леонардо, 15 Чигринський (Чеберячко, 72), 22 Томечак (Гама, 62), 23 Дуглас (Безус, 46), 24 Лучкевич, 29 Ротань (к), 30 Папа, 99 Матеус.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці команди є сусідами. Перемога дозволила полтавчанам наблизитися до дніпропетровців (28 очок), які знаходяться на 4-й позиції, на відстань у три очки.

Додамо також, у наступних іграх чемпіонату “Дніпро” прийматиме “Волинь”, а полтавці зіграють вдома проти “Зорі”. Обидва поєдинки відбудуться 5 грудня.