Четвер, 19 січня 2017 21:16

У Нью-Йорку відбувся футбольний Меморіал пам'яті В.Лобановського

КИЇВ. 1 грудня. УНН. У Нью-Йорку (США) відбувся 13-й Міжнародний футбольний Меморіал пам'яті Героя України, одного із кращих тренерів в історії футболу Валерія Лобановського, передає УНН повідомили у прес-службі ФК "Динамо".

У футбольному турнірі, організованому 13-й раз поспіль Асоціацією ветеранів спорту, взяли участь чотири команди ветеранів (старше 30-річного віку): "Україна" (Нью-Йорк), "Нью-Джерсі", "Чикаго" та "Карпати – Крилаті" (Іонкерс).

Команди зіграли між собою за коловою системою і набрали однакову кількість очок, але чемпіона 13-го турніру було визначено за різницею забитих і пропущених голів.

У підсумку переможцем змагань, які пройшли на футбольному полі спорткомплексу "Авіатор", стала команда "Карпати – Крилаті".

Нагадаємо, що молодіжна збірна Словенії стала переможцем 12-го турніру пам'яті В.Лобановського, який проходив у Києві.

Довідка УНН: В.Лобановський ставав 8 разів чемпіоном СССР у якості тренера, п’ять разів чемпіоном України, фіналістом чемпіонату Європи 1988 року, двічі вигравав Кубок володарів кубків та одного разу став володарем Суперкубку Європи.