Пʼятниця, 15 грудня 2017 20:11

БК "Голден Стейт" продовжив рекордну виграшну серію в НБА

КИЇВ. 2 грудня. УНН. Баскетболісти “Голден Стейт Ворріорс” продовжили переможну серію на старті регулярного сезону НБА, вигравши на виїзді у БК “Юта Джазз”, передає УНН з посиланням на ESPN.

У першій чверті гості захопили невелику перевагу — 26:20. Ситуація на майданчику кардинально не змінилася і в наступному відрізку, адже за цей час баскетболісти “Джазз” відіграли тільки один бал 53:26.

У заключній 12-хвилинці господарям вдалося вийти на кілька очок вперед. Остання хвилина зустрічі починалася за нічийного рахунку 101:101, але триочковий від лідера “Ворріорс” Стівена Каррі дозволив здобути перемогу 106:103 та продовжити історичну виграшну серії НБА, котра тепер складається з 19 матчів підряд.

Відзначимо, що головними чинниками перемоги “воїнів” став високий відсоток влучань триочкових (48 проти 32 у суперника) та кількість підбирань (45:35).

Нагадаємо, що попередній рекорд — 15 переможних стартових зустрічей — належав “Х’юстон Рокетс” (1993/94).

“Голден Стейт” на сьогодні мають 19 перемог та жодної поразки у чемпіонаті НБА, а “Юта” виграла 8 поєдинків і 8 разів поступилася.