Вівторок, 17 січня 2017 09:18

Український баскетболіст відзначився першим дабл-даблом у новому сезоні НБА

КИЇВ. 2 грудня. УНН. Єдиний представник України в Національній баскетбольній асоціації центровий Олексій Лень у складі “Фінікс Санс” здійснив перший дабл-дабл у сезоні 2015-2016 років, повідомляє кореспондент УНН з посиланням на сайт НБА.

О.Лень вийшов у стартовому складі гостьового поєдинку проти “Бруклін Нетс”. Попри поразку “Санс” 91:94, наш співвітчизник став кращим у зустрічі за кількістю підбирань — 14. Також українець відзначився ефектним слем-данком у першій чверті та у сумі набрав 13 очок (4/7 двоочкові, 5/6 штрафні), що дозволило оформити О.Леню перший у сезоні дабл-дабл.

Окрім того, українець поставив 3 блок-шоти, зробив 2 перехоплення та 3 результативні передачі при 4 втратах за 35 хвилин на паркеті. Варто відзначити, що 14 підбирань є найкращим показником центрового у нинішньому регулярному чемпіонаті НБА.

Нагадаємо, “Фінікс” після 18 матчів здобув 8 перемог та припустився 10 поразок. У “Брукліна” 5 перемог і 13 поразок. Додамо також, в іншому матчі “Філадельфія” перервала серію із 18 поразок, вигравши першу гру у регулярному чемпіонаті проти “Лос-Анджелес Лейкерс” — 103:91.

Довідка УНН: Дабл-дабл — досягнення баскетболіста, що має за гру двозначний загальний результат в двох з основних статистичних показників. До основних статистичних показників входять: очки, підбирання, результативні передачі, перехоплення, блокшоти.