Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 30 березня 2017 11:53
youtube
Новини: Економіка

Нова форма декларації про майновий стан і доходи буде запроваджена з січня

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Нова форма декларації про майновий стан і доходи буде запроваджена з 1 січня 2016 року. Про це УНН повідомила прес-служба Державної фіскальної служби України.

За даними відомства, для зручності фізичних осіб у новій декларації об’єднано звітність щодо податку на доходи фізичних осіб та військовому збору. Також, для спрощення та зменшення часу на заповнення декларації, її обсяг зменшено з 2 аркушів до 1, а кількість додатків – з 7 до 4.

Наразі, додатки заповнюються лише при отриманні доходів, які передбачають особливий розрахунок оподатковуваного доходу. Зокрема, значна частина інформації, яка раніше заповнювалась в додатках тепер відображається в самій декларації.

Враховуючи одне з нововведень, відтепер платник податків самостійно визначає свій статус - громадянин; особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність або підприємець, який перебуває на загальній системі.

За даними Фіскальної служби, фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року до 10 лютого 2016 року. В декларації, фізичні особи – підприємці разом з доходами від підприємницької діяльності декларують також іноземні та інші доходи.

Водночас, громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, подають декларацію про майновий стан і доходи за результатами 2015 року до 01 травня 2016 року.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...