Середа, 24 травня 2017 02:02

"Шахтар" переміг "Карпати" із рахунком 3:0

КИЇВ. 3 грудня. УНН. У 12-му турі української Прем'єр-ліги футболісти "Шахтаря" у протистоянні із "Карпатами" продовжили виграшну серію до 11 матчів підряд, повідомляє УНН з посиланням на ФК "Шахтар".

У перші 45 хвилин гри уболівальники на стадіоні "Чорноморець" не побачили голів, але після перерви "Шахтар" досить швидко забив - хорват з бразильським корінням Едуардо, котрий вийшов на поле по перерві, відкрив рахунок вже на 56 хвилині.

В останні хвилини основного часу Едуардо з інтервалом у 3 хвилини віддав 2 паси на вільне місце, внаслідок чого Ісмаїлі та Алекс Тейшейра довели результат гри до розгромного – 3:0.

Команди провели зустріч у таких складах: "Шахтар" - Каніболоцький, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 72), Тейшейра, Бернард (Дентіньо, 64), Феррейра (Едуардо, 46).

"Карпати": Підківка, Мірошниченко, Новотрясов, Пластун, Костевич, Гітченко (к), Чачуа, Кожанов (Страшкевич, 69), Кравець, Худобяк (Кльоц, 84), Гуцуляк (Карноза, 64).

Нагадаємо, що перенесений 12 тур чемпіонату України продовжиться завтра матчем "Металург" З – "Динамо".