Понеділок, 22 травня 2017 20:52

БК "Будівельник" зазнав домашньої поразки від БК "Харків"

КИЇВ. 5 грудня. УНН. У київському СК “Меридіан” баскетболісти “Будівельника” поступилися “Харкову”, зазнавши третю поразку у чемпіонаті “Суперліга”, передає УНН з посиланням на сайт АБКУ “Суперліга”.

За рахунок досвіду розігруючого Артема Буцького та "бігмена" Андрія Малиша, "Будівельник" зумів перехопити ініціативу та виграв дебютну десятихвилинку – 21:15. Невелика перевага киян зберігалася більшу частину поєдинку, але в заключній чверті гості завдяки більш точним спробам із середньо-дальньої дистанції вийшли вперед і дотримали перевагу над "будівелами" – 74:79.

Відзначимо, що столична команда домінувала в боротьбі за підбираннями, але протягом усієї зустрічі здійснила 21 спробу дальніх кидків, не влучивши жодного разу.

Статистика поєдинку - розігруючий захисник Павло Цьопич провів один із найкращих матчів у сезоні, відігравши важливу роль у перемозі своєї команди. Саме серія влучних кидків плеймейкера "Харкова" у четвертій чверті забезпечила гостям успіх. Загалом в активі захисника 17 очок, а також по 6 передач і підбирань. Владлен Бережний записав на свій рахунок 18 очок і 5 підбирань.

У складі київської команди Андрій Малиш відзначився 26 очками, а також віддав п'ять передач партнерам. По 14 очок здобули Павло Крутоус й Артем Буцький, котрий також відзначився п'ятьма асистами.

В іншому матчі чемпіонату "Кремінь" на виїзді завдав поразки "Хортиці" 71:75.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці "Харків" та "Будівельник" стали сусідами – 3 і 4 місця. У обох клубів по 4 перемоги та 3 поразки.