Понеділок, 29 травня 2017 01:41

Дубль З.Ібрагімовича допоміг "ПСЖ" перемогти ФК "Ніцца"

КИЇВ. 5 грудня. УНН. Майбутній суперник "Шахтаря" у Лізі чемпіонів "Парі Сен-Жермен" здобув три очки у протистоянні з "Ніццою" в рамках 17-го туру французької Ліги 1, передає УНН з посиланням на сайт ПСЖ.

На 35 хвилині шведський нападник Златан Ібрагімович обігрався із партнером у чужій карній зоні та віддав прострільну передачу на Едінсона Кавані. Уругвайцю залишалося лише підставити ногу — 1:0. У кінцівці першого тайму З.Ібрагімович заробив на собі порушення правил у штрафній зоні “Ніцци” і сам реалізував 11-метровий удар.

Шведський бомбардир також став учасником встановлення фінального рахунку. На 61 хвилині З.Ібрагімович скористався передачею від Анхеля ді Марії та влучно пробив у ближній нижній кут воротареві супротивників — 3:0.

Зазначимо, що 34-річний З.Ібрагімович, для якого цей м’яч став 86-м в Лізі 1, став найкращим бомбардиром “ПСЖ” у вищому дивізіоні Франції. Швед обійшов Мустафу Дахлеба — алжирського півзахисника, який провів в “ПСЖ” 10 років (1974-1984).

“Парі Сен-Жермен” набрав 45 очок і закріпився на першому місці в першості Франції, у найближчого переслідувача “Кана” — 29 балів. “Ніцца” з 25 очками посідає п’ятий щабель.

Додамо, що 8 грудня “ПСЖ” на “Парк де Пренс” в рамках 6-го туру групового циклу Ліги чемпіонів, прийматиме донецький “Шахтар”.