Неділя, 17 грудня 2017 10:00

БК "Хімік" переміг "Кривбас" у матчі лідерів "Суперліги Фаворит Спорт"

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Южненський “Хімік” здобув перемогу над криворізьким “Кривбасом” у центральному матчі сьомого туру “Суперліги Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на ФБУ.

Всі 40 хвилин на паркеті арени “Олімп” точилася запекла боротьба. Команди не порадували результативністю, зробивши багато промахів з відкритих позицій.

У третій чверті “Хімік” вирвався вперед на 19 очок. Проте у четвертій десятихвилинці гості нівелювали перевагу южненців. Кінцівка гри вийшла могла виявитися успішною для будь-якого колективу, однак святкувати перемогу вдалося чинному чемпіонові країни “Хіміку” — 67:64.

Найрезультативнішими у складі южненців стали Олександр Антіпов 16 очок та Метью Шоу — 14. У складі криворіжців найкориснішим став найкращий гравець чемпіонату за підсумками листопаду Дмитро Глєбов — 28 пунктів у графі результативності.

Результати паралельних поєдинків: “Інфіз” — “Динамо” 64:85, “БІПА” — “Запоріжжя” 85:81.

Додамо, що “Кривбас” (9 перемог при 3-х поразках) ще залишається на першій сходинці, але “Хімік” зможе потіснити команду Валерія Плєханова у випадку перемоги над “Запоріжжям” у грі, яка відбудеться 6-го грудня.