вівторок, 25 липня 2017 р.08:52

"Сталь" перемогла "Олімпік" перед зимовою паузою у чемпіонаті України

КИЇВ. 6 грудня. УНН. Дніпродзержинська "Сталь" зуміла перемогти сусідів по турнірній таблиці донецький "Олімпік" у перенесеному 12 турі чемпіонату України "Ліга Парі-Матч", передає УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Початок поєдинку пройшов у жорсткій боротьбі і після одного зі стандартів Денис Васін навісив з лівого флангу, Рассал Моха невдало прийняв м'яч на лінії свого штрафного майданчика і Валерій Кучеров пробив сильно низом. М'яч пролетів поміж ніг голкіпера Максима Драченко і влетів у правий від воротаря кут - 1:0 на 16 хвилині гри.

Починаючи з 63 хвилини "Олімпік" грав у меншості - Темур Парцванія у центрі поля збив Владислава Кулача і отримавши другу жовту картку залишив поле достроково.

Після цього моменту "Сталь" не використала два виходи один на один, але й наявної переваги вистачило дніпродзержинцям для перемоги.

Нагадаємо, що на зимову паузу чемпіонату "Сталь" пішла на дев'ятій позиції маючи 16 очок у своєму активі після 16 зіграних матчів.

"Олімпік" розташувався на одну позицію нижче – 14 очок.

Додамо, що сьогодні в заключній грі змагань "Ліга Парі-Матч" перед зимовою перервою - "Металіст" прийматиме "Чорноморець".