Середа, 13 грудня 2017 17:33

Баскетболісти "Волиньбаскет" здобули першу перемогу в чемпіонаті України

КИЇВ. 7 грудня. УНН. МБК “Миколаїв” поступився вдома “Волиньбаскет-WOG” з рахунком 71:76 у матчі чемпіонату України серед команд “Суперліги Фаворит Спорт”, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Впродовж всього ігрового часу на майданчику точилася переважно рівна боротьба. Господарі спробували забезпечити собі перевагу до великої перерви, але змогли відірватись лише на 4 очки. Гості у третій чверті відігралися і вийшли вперед на 5 очок. Вирішальними стали останні хвилини поєдинку, в які більше сил виявилось у гостей. Відтак, волиняни здобули першу перемогу в “Суперлізі Фаворит Спорт” при восьми поразках.

“Миколаїв” має 5 перемог у 11 матчах — 6 місце чемпіонату.

Зазначимо, що в паралельній грі змагань “Хімік” виявився сильнішим за “Запоріжжя” 82:72.

Нагадаємо, що у наступному матчі “Волиньбаскет-WOG” 9 грудня зіграє вдома з “Інфізом”. “Миколаїв” наступного дня зустрінеться на власному паркеті з “Хіміком”.