пʼятниця, 21 липня 2017 р.05:33

Українець О.Лень провів результативну гру у матчі НБА

КИЇВ. 7 грудня. УНН. Представник України в Національній баскетбольній асоціації у складі "Фінікс Санс" Олексій Лень провів результативний гостьовий матч своєї команди проти "Мемфіс Грізліс", передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Центровий розпочав поєдинок у стартовому складі, замінюючи травмованого Тайсона Чендлера. Перші очки наш співвітчизник набрав за допомогою слем-данку після передачі важкого форварда Джона Луєра. Другий точний кидок О.Леня відбувся в другій чверті з трьохсекундної зони "Ведмедів".

На початку третьої 12-хвилинки наш співвітчизник підстрахував свого партнера та забив ще один ефектний слем-данк. За 13 секунд до завершення поєдинку українець зумів виграти підбирання на чужому щиті та зрівняв рахунок, але гравці "Мемфіса" забили вирішальний кидок на останній секунді гри – 95:93.

У підсумку О.Лень за 32 хвилини перебування на паркеті відзначився 12 очками (5/6 двоочкові кидки, 2/2 штрафні), зробив 7 підбирань, 2 блок-шоти, 1 перехоплення та віддав 1 передачу.

Також "бігмен" з України отримав найвищий в команді коефіцієнт ефективності (+14).

Зазначимо, що "Фінікс" йде на 11-му місці у Західній конференції. "Сонячні" виграли 8 матчів, програвши 13.

Нагадаємо, що наступну гру команда О.Леня зіграє 8 грудня проти "Чикаго".